BREAKING NEWS

Co za mecz Igi Świątek! Totalna deklasacja. Pokaz siły

Published

on

Iga Świątek nie dała szans Sarze Torribes Tormo i pokonała ją w dwóch setach 6:1, 6:0. To dało Polce awans do

ćwierćfinału turnieju WTA 1000 w Madrycie. Hiszpanka jedyny dobry fragment gry zaliczyła w pierwszym gemie. Świątek grała za to z lekkością, swobodnie poruszała się po korcie, znalazła swoją strefę komfortu w stolicy Hiszpanii. Mecz trwał zaledwie 68 minut.
Iga Świątek i Sara Sorribes Tormo

Iga Świątek świetnie czuje się na mączce w Madrycie. Ale jej poniedziałkowa rywalka, Sara Sorribes Tormo, również dobrze prezentowała się na kortach w stolicy Hiszpanii. Bez straty seta pokonała Bernardę Perę, Elinę

Switolinę i Wiktorię Azarenkę. Spodziewano się, że Hiszpanka postara się być wyzwaniem dla Polki, ale to było wybitnie jednostronne spotkanie.