NFL
Radosław Sikorski był w związku z serialową Camillą z “The Crown”. “Był moją pierwszą, wielką miłością”
Radosław Sikorski jest postacią doskonale znaną w polskiej polityce. Wkrótce zmierzy się z Rafałem Trzaskowskim w prawyborach organizowanych przez Koalicję Obywatelską, która w ten sposób chce wyłonić swojego kandydata na wybory prezydenckie 2025 roku. Obecnie w mediach głośno jest na temat Sikorskiego, który zirytowany pytaniem Moniki Olejnik, dotyczącym pochodzenia jego żony, opuścił we wtorek studio “Kropki nad i”.
Radosław Sikorski – życie prywatne. Był związany z gwiazdą “The Crown”
Przypomnijmy, że prywatnie Sikorski od ponad trzech dekad pozostaje w związku małżeńskim z Anną Applebaum, amerykańską dziennikarką i pisarką. Małżeństwo doczekało się dwóch synów, Aleksandra i Tadeusza. Wydaje się jednak, że nie wszyscy pamiętają o dawnym związku polityka z wybitną brytyjską aktorką.
Jeszcze przed małżeństwem z Applebaum, gdy w latach 80. Sikorski studiował na Pembroke College w Uniwersytecie Oksfordzkim, jego serce skradła Olivia Williams. Wówczas świat jeszcze o niej nie słyszał. Dziś jest znana m.in. z ról w serialu “The Crown” jako królowa Camilla oraz w filmach takich jak “Szósty zmysł” i “Autor widmo”. Aktorka wspominała gorącą relację z Sikorskim na łamach magazynu “Viva!”.
Byłam naprawdę młoda. Miałam 17 lat. Radek był moją pierwszą, wielką miłością. Zdecydowanie. Wtedy myślałam: Nie chcę niczego więcej, tylko być z tobą wszędzie, gdziekolwiek byś nie pożeglował, gdzie byś się nie udał. Do tamtego momentu nigdy nie spotkałam mężczyzny, który witając się z kobietą, strzelał obcasami i szarmancko skłaniał głowę – mówiła w 2013 roku.
W okresie, gdy Radosław i Olivia byli parą, polityk pokazał jej zniszczony dworek w Chobielinie, który później wyremontował już z inną kobietą. W wieku 21 lat Williams postanowiła pozostać w Londynie, by kontynuować aktorską karierę. Sikorski wrócił natomiast do Polski.
Nadeszło to niezwykłe lato 1989 r. Miałam 21 lat, dopiero co zaczynałam intensywne zajęcia w szkole aktorskiej. Radka port był tutaj. Musiał wrócić do Polski. Pamiętam Radka, jak siedział, trzymając moje buty do stepowania. On chciał zbawiać Polskę, a ja uczyłam się tańczyć. Ja wybrałam buty do stepowania, on – białego rumaka. Każde z nas poszło swoją drogą – wspominała.